infolinia: dla pacjentów 22 270 30 20

UMÓW WIZYTĘ
REJESTRACJA INTERNETOWA

Strona w przebudowie, zapraszamy wkrótce!

Skontaktuj się z nami:

Centra Medyczne

ul. Beliny Prażmowskiego 33A
26-600 Radom
tel. 48 6700410 / 48 6700411
Poniedziałek – Sobota 8:00 – 20:00
Kierownik przychodni:
Ewa Kibler ewa.kibler@cortenmedic.pl

ul. Pasaż Ursynowski 9
02-784 Warszawa
tel. 22 2703020 / 22 2703021
Poniedziałek – Sobota: 8:00 – 20:00
Kierownik przychodni:
p.o. Barbara Dąbrowska barbara.dabrowska@cortenmedic.pl

ul. Modzelewskiego 58 
02-679 Warszawa
tel. 22 8472323 / 22 2703010 / 22 2703011
Poniedziałek – Sobota:  8:00 – 20:00
Koordynator przychodni:
Marzena Landowska marzena.landowska@cortenmedic.pl

ul. Kijowska 1
03-738 Warszawa
tel. 22 2703070 / 22 2703071
Poniedziałek – Sobota: 8:00 – 20:00
Kierownik przychodni:
Anna Gorzelniaska anna.gorzelniaska@cortenmedic.pl

ul. Makolągwy 21
02-811 Warszawa

tel. 22 2703040 / 22 2703042
Poniedziałek – Sobota: 8:00 – 20:00
Kierownik przychodni:
p.o. Tomasz Sikora makalagwy@cortenmedic.pl

ul. Etiudy Rewolucyjnej 48
02-643 Warszawa
tel. 22 2703060 / 22 2703061
Poniedziałek – Sobota: 8:00 – 20:00
Koordynator przychodni:
Alina Czarnecka alina.czarnecka@cortenmedic.pl

Krakowskie Przedmieście 24/26 
00-927 Warszawa
tel. 22 2703050 / 22 2703052
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00
Koordynator przychodni:
Anna Gorzelniaska anna.gorzelniaska@cortenmedic.pl

ul. Belgradzka 4/U10
02-793 Warszawa
tel. 22 643 84 69
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 20:00
Kierownik przychodni:
p.o. Tomasz Sikora belgradzka@cortenmedic.pl

Biuro Dyrekcji

Centrum Medyczne Corten Medic
ul. Dunikowskiego 10
02-784 Warszawa
tel. 22 270 30 30
biuro@cortenmedic.pl
Dyrektor Corten Medic: Tomasz Sikora

Pion Operacyjno-Medyczny
tel. 22 463 84 23
IT: it@cortenmedic.pl
Dostawcy: zamowienia@cortenmedic.pl
Administracja: biuro@cortenmedic.pl
Kierownik Pionu: Tomasz Sikora

Pion Rozwoju (Sprzedaż, Marketing, Obsługa Pacjenta)
tel. 22 463 84 25
Współpraca: marketing@cortenmedic.pl
Reklamacje: reklamacje@cortenmedic.pl
Kierownik Pionu: Paweł Korneta

Pion Finansowo-Kadrowy
Księgowość: 22 270 30 31, ksiegowosc@cortenmedic.pl
Kadry: 22 463 84 22, kadry@cortenmedic.pl
Kierownik Pionu: Marcin Michalski